QuantLab

The Quantitative Laboratory


Kontakt

Analýzy

Máme silné zázemí a nástroje pro zpracování jakéhokoli typu nebo objemu statistických údajů. Počínaje analýzou hrubých dat, následnou vizualizací, optimalizací strategie, konče komplexními regresivními modely portfolia.

Algoritmická obchodní řešení

Dodáváme individuální komplexní algoritmická obchodní řešení. Ať už jste nezávislý obchodník, malá společnost nebo broker, vždy můžeme najít společnou půdu pro budoucí spolupráci.

Platformy

Pro drobné klienty, kteří jsou zvyklí na platformu MT4, nabízíme širokou paletu nástrojů a upgradů, které profesionalizují jejich obchodování. Větší klienti mohou využívat naše vlastní řešení, která jsou naprogramována převážně v R, C/C++, Pythonu, MQL, ...

Analýzy


Potřebujete-li zpracovat konkrétní typ statistické analýzy, jistě vás budou zajímat naše služby. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování hrubých dat a nebojíme se velkého objemu údajů jakéhokoli druhu. Naším hlavním cílem je prezentovat a vizualizovat hlavní závislosti tak, aby naši klienti mohli jasně vidět všechny skryté informace, které jsou obsaženy. Můžete také potřebovat pokročilou analýzu obchodních výsledků, správný způsob optimalizace parametrů, walk-forward analýzy nebo efektivní způsob, jak sestavit portfolio strategií. Vytvořili jsme také široké spektrum zajímavých nástrojů pro shromažďování všech užitečných dat během samotného testování strategie nebo jejiho obchodování v reálném čase.

Algoritmická obchodní řešení


Jedním z našich hlavních cílů je poskytovat individuální komplexní obchodní řešení. V této oblasti nabízíme široké spektrum služeb. Ať už se jedná o pokročilé algoritmy pro nezávislé obchodníky, rozsáhlá řešení pro menší společnosti nebo kompletní informační systémy pro brokery a větší klienty. Máme zkušenosti s reálným obchodováním našich algoritmů, které zahrnují mechanizmy k zajištění dlouhodobě spolehlivého a bezpečného chodu systémů.


Platformy


Máme pestrou paletu řešení pro přímý přístup na finanční trhy a možnost mít tak strategie pod plnou kontrolou. Pro obchodníky, kteří jsou zvyklí na klientský terminál MT4, nabízíme mnoho nástrojů a vylepšení, které zvyšují šance na úspěch v jejich tradingu. Někteří mohou mít zájem o technické napojení na konkrétního brokera nebo burzu. Konečný produkt tak může přistupovat k různým druhům dat z více zdrojů, zpracovat je v řádech milisekund a nakonec provádět kvalifikovaná obchodní rozhodnutí. Můžete také v reálném čase zaznamenávat všechny potřebné údaje do informačního systému a mít tak své strategie efektivně pod kontrolou.

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu: